2PCS / lot 2,4 GHz 3dBi WiFi 2,4 g Antena Aerial RP-SMA Moški brezžični usmerjevalnik + 17 cm PCI U.FL IPX ...

Poglej Več

Pretvornik optičnih vlaken Htb-3100ab Sprejemnik vlaken enojni pretvornik vlaken 25km SC 10 / 100M Singlemo...

Poglej Več

12pcs / set FTTH komplet optičnih vlaken z optičnim čistilcem -70 ~ + 10dBm Optični merilnik moči Visual Fa...

-66%
Poglej Več

2pcs 433mhz RF LoRa modul SX1278 PM1280 Mednarodni komunikacijski sprejemnik in oddajnik SPI LORA IOT + 2pc...

-10%
Poglej Več

Teleskopska antena za anteno 320 320 SMA antena SMA moška Garmin antena astro 220 alpha100

Poglej Več

Superbat avtomobilska antena za DAB DAB + AM / FM radio vgrajen ojačevalnik SMA moški konektor univerzalni ...

Poglej Več

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ Fiksni brezžični terminal z LCD zaslonom, podporni alarmni sistem, PABX, čist gl...

-12%
Poglej Več

4G LTE notranja stropna antena 2G 3G UMTS 4G antena 5M kabel N moški konektor za ojačevalnik mobilnega sign...

-55%
Poglej Več

KELUSHI visoko precizna orodja za optična vlakna HS-30 optični sekalnik za 250-900um za fiksni fiber fiksat...

Poglej Več

5para Htb-3100ab Optični vlakni Pretvornik vlaken Oddajnik vlaken enojni pretvornik vlaken 25km SC 10 / 100...

Poglej Več

10pcs NAGOYA NA-771 SMA-F dvojna antena 144 / 430MHz za Baofeng UV-5R UV-B5 BF-888S UV-82 UV82 Walkie Talkie

-15%
Poglej Več

KELUSHI nov natančni merilnik moči električne natančnosti, optični merilnik moči

Poglej Več

2pc 4G antena 10dbi LTE antena 698-960 / 1700-2700Mhz SMA omnidirekcijska magnetna podlaga za 4G lte FDD / ...

Poglej Več

FTTH optična vlakna nastavljajo optični odstranjevalec optičnih vlaken s kleščem za trakove s kablom in ška...

Poglej Več

KELUSHI Fiber Cleaver SKL-6C nož za rezanje kabla FTTT Fiber Optic Nož Tools High Precision Cutter 16 površ...

Poglej Več

2pcs 12 kabel za distribucijo vlaken - SC / APC-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2 / Bunch Fiber Pigtail

Poglej Več

FWDM modul 1310nm / 1490nm / 1550nm Filter WDM Fc / upc tx1550rx1310 + 1490

Poglej Več

KELUSHI VFL optični kabel rdeči laserski tester pisalo Visual Locator Locator Fiber Optical 20mw Finder 20K...

Poglej Več

Superbat 3pcs WiFi antena 2,4 GHz 12 dBi Omni-smer gumena raca Aerial Booster RP-SMA Moški za IEEE 802.11b ...

Poglej Več

Brezplačna dostava 10pcs / lot 0,9mm jeklene cevi 1x16 Mini SC / APC konektor 1:16 16 Ports Fiber Optical P...

-14%
Poglej Več

PABX sistem MD206 Office PBX za brezplačno pošiljanje

Poglej Več

KELUSHI OTDR odstranjevalec mrtve cone Fiber Optic OTDR Kabel za zagon 1km SM SIngle Mode 9/125 SC -APC kon...

Poglej Več

KELUSHI Fiber Cleaver SKL-6C Nož za rezanje kabla FTTT Fiber Optic Nož Orodje Rezalnik Visoka natančnost16 ...

Poglej Več

2sets / lot 433MHz 100meters Wireless Module komplet (ASK oddajnik STX882 + ASK sprejemnik SRX882) + 4pcs b...

Poglej Več

KELUSHI 100pcs / lot SC Optic Fibre Quick Cold Cold FTTH SC Single Mode UPC Hitri konektor

Poglej Več

JW4103N 1310 / 1550nm ročni optični govorni set

Poglej Več

KELUSHI 1MW 5Km plastike iz optičnih vlaken, optični lokator za vizualne napake, oprema za testiranje rdeče...

Poglej Več

4G antena 4G zunanja antena 20dBi Yagi antena N ženska telefon sprejema signalno anteno za 4G ojačevalnik s...

-48%
Poglej Več

SM&MM večjezični avtomatski šest motorjev Inteligentni FTTH stroj za optično vlaganje z optičnimi vlakni Fu...

-50%
Poglej Več

Superbat Car HSD kabel Fakra A Black / 9001 Crimp ženska Jack Straight RF Koaksialni konektor za Dacar 535 ...

-12%
Poglej Več

KELUSHI Nov ročni laserski kazalec 20mW 20km optični lokator vidnega lokatorja, testni laserski izdelek 650...

Poglej Več

Superbat CRC9 antena 698-960 / 1710-2170 / 2500-2600MHz 4G 5db LTE mobilni telefon Clip booster antenski mo...

-12%
Poglej Več